محتویات سبد خرید : ۰ مورد   |   ورود به سیستم   |   عضویت   |   صفحه اصلی   |   چهارشنبه ، ۲۹ مرداد ۱۳۹۳
تعرفه تبلیغات در سایت | English Version
  صفحه اصلی      اخبار فروشگاه های رفاه      یکصدوچهل‌وهفتمین فروشگاه رفاه در شهر تبریز افتتاح شد
بولتن داخلی رفاه
سایت رفاه
فناوری اطلاعات
نشریه رفاه ایران
درباره ما
منشور اخلاقی
اخبار رفاه
اطلاعات فروشگاهها
سوالات متداول
تامین کنندگان
مشترکین رفاه کارت
سهامداران
نظرها ، پیشنهادها و انتقادهای شما
مالی
ورود به فرآیندهای سازمان
سالم و با نشاط با ترک سیگار
" بمناسبت فرا رسیدن یازدهم خردادماه روز جهانی بدون دخانیات"
تقویت سیستم دفاعی بدن با استفاده از شیوه های طبیعی
انسان در محیطی زندگی می کند که عوامل و میکروارگانیسم های بیماری زای متعددی سلامتی وی را به طور دائم تهدید می کند. پوست و پرده های مخاطی به عنوان یک سد حفاظتی، از ورود این عوامل به بدن جلوگیری می نماید. با وجود این، عبور عوامل بیماری زا از نواحی آسیب دیده و ضعیف این سد حفاظتی، امکان پذیر است. از سوی دیگر، بدن برای مقابله با عوامل بیماری زا مجهز به سیستم دفاعی یا ایمنی است که از نطر عملکردی آن را به دو نوع سیستم ایمنی طبیعی و سیستم ایمنی اکتسابی می توان تقسیم کرد.
آنفولانزا چیست؟
آنفولانزا یک عفونت ویروسی است که بینی گلو و ریه را درگیر می کند...
یکشنبه ، ۱۵ آذر ۱۳۸۸   /   ۰۰ : ۰۰ : ۰    کد خبر: 10128
یکصدوچهل‌وهفتمین فروشگاه رفاه در شهر تبریز افتتاح شد

 

پنجمین فروشگاه رفاه استان آذربایجان شرقی با مساحت کل 1030 مترمربع با نام "استاد شهریار"  افتتاح شد.
به گزارش واحد ارتباطات، منصور عالیپور مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در مراسم افتتاح این فروشگاه که تعدادی از مسوولان دولتی شهر تبریز حضور داشتند، ضمن تبریک اعیاد سعید قربان و غدیرخم، افتتاح یکصدوچهل‌وهفتمین فروشگاه رفاه را در این ایام فرخنده موجب مباهات شرکت رفاه در انجام خدمت به مردم دانست.
وی با اشاره به  تأثیر مثبت فروشگاه‌های زنجیره‌ای بر ایجاد سیستم صحیح توزیع کالا در کشور، توسعه واحدهای فروشگاه‌های رفاه را اقدامی مهم در این مسیر ارزیابی کرد.
عالیپور گفت: خوشبختانه سعی شده در فروشگاه‌‌های تازه تأسیس رفاه از جدیدترین امکانات و تجهیزات فروشگاهی در جهت کسب رضایت مشتریان استفاده شود و در فروشگاه "استاد شهریار" نیز که سومین فروشگاه شهر تبریز است، سیستم‌های جدید فروشگاهی در خدمت رفاه و آسایش مردم خوب و مؤمن شهر تبریز قرار گرفته است.
وی در خصوص راه‌اندازی فروش اینترنتی فروشگاه‌‌های رفاه از طریق سایت این شرکت خاطرنشان کرد: به منظور پرهیز از اتلاف وقت مشتریان و صرفه‌جویی در مصرف انرژی و افزایش بهره‌وری، فروش آن‌لاین رفاه با مراجعه به پایگاه اینترنتی این شرکت از فروشگاه‌‌های رفاه شهر تبریز آغاز شده و انشاء‌الله در سایر فروشگاه‌های رفاه کشور گسترش خواهد یافت.
مدیرعامل ادامه داد: مردم عزیز شهر تبریز می‌توانند با سفارش کالای خود در سایت رفاه اقدام به خرید اینترنتی کالاهای خود نمایند و با استفاده از قابلیت اینترنت، امور مربوط به تأمین کالاهای موردنیاز خانواده خود را تسهیل بخشند و از خدمات متنوع و متعدد ارایه شده در بخش‌های مختلف این سایت که به منظور ترویج فرهنگ خرید اینترنتی و پوشش یکپارچه نیازهای تأمین‌کنندگان و سهامداران است، استفاده کنند.
وی افزود: در کلیه فروشگاه‌های رفاه طرح تخفیف روی کالاهای اساسی خانوار اعمال می‌شود تا اقشار گوناگون جامعه با خرید از این فروشگاه‌ها، دست پر خارج شوند و با صرف هزینه مناسب سبد کالایی خود را تأمین کنند، از جمله در اعیاد سعید قربان و غدیر خم که بسیاری از اقلام مورد نیاز مردم با تخفیف ویژه به آنان عرضه شد.
عالیپور یکی از ویژگی¬های گسترش فروشگاه‌های رفاه را در کنار تأمین نیازهای معیشتی خانواده‌ها، اشتغال برای جوانان و رشد و پویایی در منطقه عنوان و خاطرنشان کرد: با آغاز به کار فروشگاه‌های جدید فرصت‌های شغلی متنوع و مناسبی برای جوانان فراهم می‌شود و هر حرکتی که منجر به پیشرفت و تحرک اجتماعی شود مورد رضایت خانواده‌ها و رفاه مردم خواهد بود.
همچنین محسن رضاخانی مدیر فروشگاه‌های رفاه استان آذربایجان شرقی با ارایه گزارشی از فعالیت فروشگاه‌های رفاه این استان گفت: در شهرهای میانه و مراغه 2 فروشگاه و در شهر تبریز نیز 2 فروشگاه رفاه وجود دارد که با افتتاح این فروشگاه تعداد واحدهای فروشگاهی استان آذربایجان شرقی به 5 فروشگاه افزایش یافته است.
وی افزود: فروشگاه‌های رفاه به عنوان بازوی توانمند دولت کمک شایانی به توزیع نوین کالاها و کنترل قیمت‌ها می‌کند و با توسعه واحدهای فروشگاهی انواع کالاها را با قیمت مناسب به دست مصرف‌کننده می‌رساند.
رضاخانی اذعان کرد: فروشگاه استاد شهریار در شهر تبریز، دروازه تهران، سه‌راهی ولیعصر، روبه‌روی پمپ بنزین واقع شده و مردم این شهر می‌توانند از تنوع کالایی این فروشگاه بزرگ و خدمات آن بهره‌مند شوند.

  مشاهده نسخه قابل چاپ    آرشیو خبر
ظرف فریزری
مارک : AVA
قيمت : ۱۷,۰۰۰ ریال
تا ۵درصد ، تخفیف استانی
بشقاب کودک ۳ خانه
مارک : پردیس ماهان
قيمت : ۳۷,۵۰۰ ریال
تا ۷درصد ، تخفیف استانی
سبد لباس گرد در انواع رنگ
مارک : آکای
قيمت : ۷۸,۰۰۰ ریال
تا ۴درصد ، تخفیف استانی
ظرف فریزری
مارک : AVA Ware
قيمت : ۴۴,۰۰۰ ریال
تا ۵درصد ، تخفیف استانی
آخرین کالاهای مشاهده شده :
هیچ موردی وجود ندارد.
صفحه اصلی | مدیران | تماس با ما