محتویات سبد خرید : ۰ مورد   |   ورود به سیستم   |   عضویت   |   صفحه اصلی   |   پنج شنبه ، ۲۷ شهریور ۱۳۹۳
تعرفه تبلیغات در سایت | English Version
  صفحه اصلی      اخبار فروشگاه های رفاه      قرعه کشی بزرگ جشنواره "بهار تا بهار" و اعلام اسامی برندگان 5 دستگاه خودروی سواری "تندر 90"
بولتن داخلی رفاه
سایت رفاه
فناوری اطلاعات
نشریه رفاه ایران
درباره ما
منشور اخلاقی
اخبار رفاه
اطلاعات فروشگاهها
سوالات متداول
تامین کنندگان
مشترکین رفاه کارت
سهامداران
نظرها ، پیشنهادها و انتقادهای شما
مالی
ورود به فرآیندهای سازمان
تاثیر سویا در کاهش کلسترول
سویا دارای میزان بالایی از اسیدهای چرب امگا تری omega-3 می باشد.
ظروف مناسب غذا
بعضی از موادی که در تهیه ظروف موادغذایی به کار برده شده اند می توانند در حین پخت و پز وارد غذا شده و اثرهایی را به دنبال داشته باشند....
تاثیر روغن زیتون در بیماری ها
فشارخون بالا زمانی تعریف می ‌شود که میزان فشار خون به طور دائم بالاتر از ۹۰/۱۴۰ میلی ‌متر جیوه باشد. مصرف روغن زیتون به صورت منظم، هر دو فشار خون سیستولی و دیاستولی را کاهش می‌ دهد و مقدار دوز داروهای لازم برای کاهش فشارخون را در بیماران کم می‌ کند.
چهارشنبه ، ۲۹ خرداد ۱۳۸۷   /   ۴۳ : ۲۵ : ۹    کد خبر: 10013
قرعه کشی بزرگ جشنواره "بهار تا بهار" و اعلام اسامی برندگان 5 دستگاه خودروی سواری "تندر 90"
با حضور و نظارت نماینده دادستان کل کشور و صدا و سیما برگزار شد؛
قرعه کشی بزرگ جشنواره "بهار تا بهار" و اعلام اسامی برندگان 5 دستگاه خودروی سواری "تندر 90"
مراسم قرعه کشی جشنواره بزرگ "بهار تا بهار" روز دوشنبه 6 خرداد سال 87 با حضور هیأت ناظر بر قرعه کشی از جمله نمایندگان دادستان کل کشور و صدا و سیما، در سالن ستاد مرکزی شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه برگزار شد.
به گزارش مدیریت ارتباط و خدمات مشتریان، در این مراسم که مدیرعامل، مدیران داخلی و برخی از مشتریان حضور داشتند، "خراسانی" مدیر بازرگانی به ارایه گزارشی در خصوص جشنواره بزرگ "بهار تا بهار" پرداخت و با اشاره به تبلیغات گسترده طی این دوره اظهار داشت: در راستای تبلیغات و اطلاع رسانی در زمینه فروش فوق العاده که از 12 بهمن 86 آغاز شده و تا 12 فروردین 87 ادامه یافت و با نظر مدیرعامل تا 12 اردیبهشت ماه تمدید گردید، تبلیغات گسترده ای در سطح رسانه هایی همچون صدا و سیما، روزنامه ها و مجلات خانوادگی و همچنین تبلیغات شهری از جمله داخل و پشت اتوبوس های شرکت واحد و نصب بیلبوردها، پلاکاردها و پوسترها و توزیع تراکت های تبلیغاتی انجام گردید.
وی با بیان این که طی دوره فروش فوق العاده، تخفیفات ویژه ای برای کالاهای پرگردش در نظر گرفته شد، افزود: با توجه به قرارداد رفاه با کمیته امداد امام (ره) و سازمان بهزیستی، مددجویان تحت پوشش از طریق خرید با بن سازمانهای مربوطه و یا به صورت نقدی، امکان حضور در این جشنواره را یافتند.
در ادامه مراسم، قرعه کشی طی دو مرحله انجام شد که در مرحله اول برای کل 30 استان و منطقه فروشگاه های رفاه سراسر کشور، بر اساس میزان سهم آنها از فروش طی دوره جشنواره، به ازای هر یک میلیارد ریال یک امتیاز در نظر گرفته شد و پس از طبقه بندی آنها در 5 گروه 20 امتیازی، نامشان به  تناسب امتیاز کسب شده به داخل گلدان ریخته شد که به قید قرعه نام استان های "هرمزگان"، "کرمانشاه"، "اصفهان" و "یزد" و منطقه "غرب تهران" از داخل گلدان انتخاب و این پنج استان و منطقه به مرحله دوم قرعه کشی راه یافتند.
بر اساس این گزارش، در مرحله دوم قرعه کشی، کل برگه های قرعه کشی چهار استان و یک منطقه منتخب از تهران به داخل پنج جعبه ریخته شده و از هر استان و منطقه یک نفر به عنوان برنده نهایی انتخاب و در نهایت به پنج مشتری خوش شانس امتیاز اعطای پنج دستگاه خودروی سواری "تندر 90" تعلق گرفت که پس از بررسی در خصوص احراز شرایط و صلاحیت های لازم و کافی ایشان، اسامی متعاقباً اعلام و طی مراسمی خودروهای مذکور به آنان اهداء خواهد شد.
  مشاهده نسخه قابل چاپ    آرشیو خبر
ک‍‍اس‍ه ک‍ودک م‍لام‍ی‍ن
مارک : پردیس ماهان
قيمت : ۱۸,۰۰۰ ریال
تا ۷درصد ، تخفیف استانی
ظرف
مارک : سی مکس
قيمت : ۴۰۷,۱۶۰ ریال
تا ۳درصد ، تخفیف استانی
ت‍‍اب‍ه ۱۴ د‌ای‍ک‍‍اس‍ت ق‍رم‍ز STONY
مارک : استونی Stony
قيمت : ۲۲۰,۰۰۰ ریال
ملاقه
مارک : کو ئیزی پرو
قيمت : ۵۷۷,۰۲۹ ریال
تا ۳درصد ، تخفیف استانی
آخرین کالاهای مشاهده شده :
هیچ موردی وجود ندارد.
صفحه اصلی | مدیران | تماس با ما