محتویات سبد خرید : ۰ مورد   |   ورود به سیستم   |   عضویت   |   صفحه اصلی   |   پنج شنبه ، ۱۶ مهر ۱۳۹۴
تعرفه تبلیغات در سایت | English Version
  صفحه اصلی      اخبار فروشگاه های رفاه      قرعه کشی بزرگ جشنواره "بهار تا بهار" و اعلام اسامی برندگان 5 دستگاه خودروی سواری "تندر 90"
بولتن داخلی رفاه
سایت رفاه
فناوری اطلاعات
نشریه رفاه ایران
وب سایت جدید رفاه (آزمایشی)
منشور اخلاقی
اخبار رفاه
مزایده املاک 2
اطلاعات فروشگاهها و مراکز طرف قرارداد
سوالات متداول
تامین کنندگان
مشترکین رفاه کارت
نظرها ، پیشنهادها و انتقادهای شما
مالی
اتوماسیون اداری
تاثیر سویا در کاهش کلسترول
سویا دارای میزان بالایی از اسیدهای چرب امگا تری omega-3 می باشد.
ظروف مناسب غذا
بعضی از موادی که در تهیه ظروف موادغذایی به کار برده شده اند می توانند در حین پخت و پز وارد غذا شده و اثرهایی را به دنبال داشته باشند....
تاثیر روغن زیتون در بیماری ها
فشارخون بالا زمانی تعریف می ‌شود که میزان فشار خون به طور دائم بالاتر از ۹۰/۱۴۰ میلی ‌متر جیوه باشد. مصرف روغن زیتون به صورت منظم، هر دو فشار خون سیستولی و دیاستولی را کاهش می‌ دهد و مقدار دوز داروهای لازم برای کاهش فشارخون را در بیماران کم می‌ کند.
چهارشنبه ، ۲۹ خرداد ۱۳۸۷   /   ۴۳ : ۲۵ : ۹    کد خبر: 10013
قرعه کشی بزرگ جشنواره "بهار تا بهار" و اعلام اسامی برندگان 5 دستگاه خودروی سواری "تندر 90"
با حضور و نظارت نماینده دادستان کل کشور و صدا و سیما برگزار شد؛
قرعه کشی بزرگ جشنواره "بهار تا بهار" و اعلام اسامی برندگان 5 دستگاه خودروی سواری "تندر 90"
مراسم قرعه کشی جشنواره بزرگ "بهار تا بهار" روز دوشنبه 6 خرداد سال 87 با حضور هیأت ناظر بر قرعه کشی از جمله نمایندگان دادستان کل کشور و صدا و سیما، در سالن ستاد مرکزی شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه برگزار شد.
به گزارش مدیریت ارتباط و خدمات مشتریان، در این مراسم که مدیرعامل، مدیران داخلی و برخی از مشتریان حضور داشتند، "خراسانی" مدیر بازرگانی به ارایه گزارشی در خصوص جشنواره بزرگ "بهار تا بهار" پرداخت و با اشاره به تبلیغات گسترده طی این دوره اظهار داشت: در راستای تبلیغات و اطلاع رسانی در زمینه فروش فوق العاده که از 12 بهمن 86 آغاز شده و تا 12 فروردین 87 ادامه یافت و با نظر مدیرعامل تا 12 اردیبهشت ماه تمدید گردید، تبلیغات گسترده ای در سطح رسانه هایی همچون صدا و سیما، روزنامه ها و مجلات خانوادگی و همچنین تبلیغات شهری از جمله داخل و پشت اتوبوس های شرکت واحد و نصب بیلبوردها، پلاکاردها و پوسترها و توزیع تراکت های تبلیغاتی انجام گردید.
وی با بیان این که طی دوره فروش فوق العاده، تخفیفات ویژه ای برای کالاهای پرگردش در نظر گرفته شد، افزود: با توجه به قرارداد رفاه با کمیته امداد امام (ره) و سازمان بهزیستی، مددجویان تحت پوشش از طریق خرید با بن سازمانهای مربوطه و یا به صورت نقدی، امکان حضور در این جشنواره را یافتند.
در ادامه مراسم، قرعه کشی طی دو مرحله انجام شد که در مرحله اول برای کل 30 استان و منطقه فروشگاه های رفاه سراسر کشور، بر اساس میزان سهم آنها از فروش طی دوره جشنواره، به ازای هر یک میلیارد ریال یک امتیاز در نظر گرفته شد و پس از طبقه بندی آنها در 5 گروه 20 امتیازی، نامشان به  تناسب امتیاز کسب شده به داخل گلدان ریخته شد که به قید قرعه نام استان های "هرمزگان"، "کرمانشاه"، "اصفهان" و "یزد" و منطقه "غرب تهران" از داخل گلدان انتخاب و این پنج استان و منطقه به مرحله دوم قرعه کشی راه یافتند.
بر اساس این گزارش، در مرحله دوم قرعه کشی، کل برگه های قرعه کشی چهار استان و یک منطقه منتخب از تهران به داخل پنج جعبه ریخته شده و از هر استان و منطقه یک نفر به عنوان برنده نهایی انتخاب و در نهایت به پنج مشتری خوش شانس امتیاز اعطای پنج دستگاه خودروی سواری "تندر 90" تعلق گرفت که پس از بررسی در خصوص احراز شرایط و صلاحیت های لازم و کافی ایشان، اسامی متعاقباً اعلام و طی مراسمی خودروهای مذکور به آنان اهداء خواهد شد.
  مشاهده نسخه قابل چاپ    آرشیو خبر
سینی ملامین
مارک : آواملامین
قيمت : ۱۰۱,۰۰۰ ریال
دیس گرد
مارک : گروه کارخانجات مقصود
قيمت : ۱۹۰,۷۸۴ ریال
فریجستار
مارک : FRIDGESTAR
قيمت : ۲۱,۸۶۸,۰۰۰ ریال
کتری استیل ونوس
مارک : عالی نسب
قيمت : ۱,۲۵۱,۳۰۰ ریال
آخرین کالاهای مشاهده شده :
هیچ موردی وجود ندارد.
صفحه اصلی | مدیران | تماس با ما