محتویات سبد خرید : ۰ مورد   |   ورود به سیستم   |   عضویت   |   صفحه اصلی   |   جمعه ، ۶ شهریور ۱۳۹۴
تعرفه تبلیغات در سایت | English Version
  صفحه اصلی      اخبار فروشگاه های رفاه      اصفهان با ۷ فروشگاه رفاه کالا و خدمات عرضه می‌کند
بولتن داخلی رفاه
سایت رفاه
فناوری اطلاعات
نشریه رفاه ایران
مزایده املاک
منشور اخلاقی
اخبار رفاه
اطلاعات فروشگاهها و مراکز طرف قرارداد
سوالات متداول
تامین کنندگان
مشترکین رفاه کارت
نظرها ، پیشنهادها و انتقادهای شما
مالی
اتوماسیون اداری
تاثیر سویا در کاهش کلسترول
سویا دارای میزان بالایی از اسیدهای چرب امگا تری omega-3 می باشد.
ظروف مناسب غذا
بعضی از موادی که در تهیه ظروف موادغذایی به کار برده شده اند می توانند در حین پخت و پز وارد غذا شده و اثرهایی را به دنبال داشته باشند....
تاثیر روغن زیتون در بیماری ها
فشارخون بالا زمانی تعریف می ‌شود که میزان فشار خون به طور دائم بالاتر از ۹۰/۱۴۰ میلی ‌متر جیوه باشد. مصرف روغن زیتون به صورت منظم، هر دو فشار خون سیستولی و دیاستولی را کاهش می‌ دهد و مقدار دوز داروهای لازم برای کاهش فشارخون را در بیماران کم می‌ کند.
یکشنبه ، ۴ مرداد ۱۳۸۸   /   ۵۰ : ۳۶ : ۹    کد خبر: 10095
اصفهان با ۷ فروشگاه رفاه کالا و خدمات عرضه می‌کند

 

اصفهان، شهری به قدمت تاریخ ایران و در قلب کشور واقع شده و در دامنه‌‌ی کوه‌های زاگرس حدود شش درصد از جمعیت ایران را در خود جای داده و از دیرباز به‏ عنوان مکانی برای سکونت، مورد توجه ایرانیان بوده است، از این روی وجود زنجیره‌ی تأمین گسترده کالا در برآورده ساختن خواسته‌های مردم این سرزمین امری مهم تلقی می‌شود. لذا فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه با هدف گسترش خدمت‌رسانی به مردم در کشور توانسته با توزیع نوین انواع متنوع کالاها، ‌نیازهای مردم این سرزمین مهمان‌نواز و سفره‌دار را با توسعه شعب خود در استان برآورده ساخته و سهم عمده‌ای در تأمین بخش زیادی از انتظارات به‌روز خانواده‌‌های این استان داشته باشد. بر این اساس در خصوص تعداد فروشگاه‌های رفاه در اصفهان و چگونگی خدمت‌رسانی به مردم، گفت‌و‌گویی با "پرویز سعیدی" مدیر فروشگاه رفاه این استان انجام دادیم که با هم می‌خوانیم:
1- لطفأ بفرمایید در اصفهان چند فروشگاه رفاه و با چه اسامی به عرضه کالا می‌پردازند و در چه سالی افتتاح شده‌اند؟
- در استان اصفهان 7 فروشگاه رفاه در حال عرضه کالا و خدمات به مردم این استان است از جمله فروشگاه‌های "علامه مجلسی"، "خاقانی"، "شهرضا"، "زرین شهر"، "شاهین شهر"، خمینی شهر" و " بهارستان" که بین سال‌های 1375 تا 1388 افتتاح شده است.
2- فروشگاه‌ها در کدام منطقه از اصفهان قرار گرفته‌اند و آیا پراکندگی آنها به تناسب نیازهای مناطق مختلف این شهر است؟
- بله، یکی از عواملی راه‌اندازی فروشگاه‌های رفاه در هر منطقه‌ای، میزان جمعیت و تقاضای مردم است که خوشبختانه در اصفهان نیز سعی شده تا با دوری از تمرکز‌گرایی، تعداد بیشتری از اقشار مردم بتوانند از خدمات آن بهره‌مند شوند؛ به طوری که فروشگاه علامه مجلسی در منطقه کم درآمد شهر واقع شده و فروشگاه زرین‌شهر نیز در مجاورت مناطق صنعتی و کشاورزی این استان است همچنین فروشگاه شهرضا در محل تردد مسافران به شهرهای بزرگ و شاغلان حاشیه خلیج‌فارس قرار دارد و فروشگاه شاهین‌‌شهر در شهر‌ شاهین‌شهر که دارای رشد جمعیت بالا و بیشتر آنها از کارکنان کارخانجات اطراف و پالایشگاه اصفهان هستند، واقع شده است، فروشگاه خمینی‌شهر نیز در مرکز اصلی شهر خمینی‌شهر قرار گرفته و فروشگاه بهارستان در شهر جدید بهارستان و در حال رشد اصفهان است و فروشگاه خاقانی هم در شمال شهر اصفهان واقع شده است.
3- چه گروه های کالایی و با چه تنوعی در این فروشگاه‌ها به مشتریان عرضه می‌شود؟
- در فروشگاه علامه‌مجلسی انواع متنوع کالاها از موادغذایی و آشامیدنی و آرایشی و بهداشتی تا پوشاک و لوازم‌‌خانگی به مشتریان عرضه می‌شود و در سایر فروشگاه‌ها اجناس سوپری در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد که سعی شده تا حد ممکن کلیه تنوعات کالایی در این گروه کالایی با توجه به نیازهای آنان تأمین و عرضه شود.
4- در زمینه ارائه خدمات مطلوب‌تر به مشتریان و مشتری‌مداری چه اقداماتی انجام داده‌اید؟
در خصوص ارائه خدمات مطلوب‌تر آنچه در توان مدیریت و کارکنان مجموعه بوده انجام شده و بدیهی است پیگیری جهت خرید کالای باکیفیت و قیمت مناسب، رعایت نظافت سطح فروش و شارژ مناسب کالاها، ایجاد فضایی آرام و با نشاط برای مشتریان تا بتوانند با آرامش و آسودگی خیال  به خرید بپردازند و ایجاد فضاهای تفریحی برای سرگرم کردن کودکان در زمان خرید خانواده‌‌ها و سایر برنامه‌های مفرح از جمله اقداماتی است که در جهت جلب رضایت مشتریان انجام شده و در حال پیگیری می‌باشد. همچنین با دریافت نظرها و پیشنهادهای مشتریان به طرق مختلف سعی داریم از خواسته‌های آنان مطلع شده و خدمت‌رسانی مطلوب‌تری ارائه دهیم.
5- کنترل دقیق کیفیت کالاها و عرضه کالای موغوب و استاندارد به مشتریان بر اساس شعار رفاه یعنی "تلاش ما کیفیت برتر، قیمت کمتر" از مسایل اساسی شرکت است شما در این زمینه چه اقدام‌ها و برنامه‌هایی را دنبال می‌کنید؟
در خصوص کنترل کیفیت کالاها باید تأکید کنم که کلیه کالاها و محصولات به‌صورت مداوم توسط مسوول کنترل کیفیت و با نظارت بنده مورد بررسی قرار گرفته و در تلاش هستیم که به هیچ وجه کالاهای بی‌کیفیت و بدون استاندارد وارد سطح فروش نشود و با کنترل و بازدیدهای روزانه نیز کیفیت کالاها را مورد بازرسی قرار می‌دهم.
6- وجود فروشگاه رفاه در مناطق مختلف اصفهان تا چه حد به تأمین نیازهای مردم و خرید اقلام اساسی آنان در یک جا و با صرف هزینه کمتر کمک کرده است؟
یکی از اهداف فروشگاه رفاه تأمین نیازمندی‌های مشتریان با صرف کمترین زمان، وقت و انرژی است به‌طوریکه بتوانند به دور از رفت‌و‌آمدهای متعدد، عمده نیازهای خود را با کمترین مراجعه به فروشگاه تهیه کنند. بنابراین بدیهی است که وجود مشکلات ترافیکی و حمل‌و‌نقل و مصرف بالای انرژی موجب شده تا مردم با استقبال از خرید از فروشگاه‌های زنجیره‌ای همچون رفاه با آرامش خاطر و در محیطی مطمئن نسبت به رفع نیازمندیهای خود اقدام کنند. در اصفهان نیز با درنظر گرفتن نوع نیاز مردم و پراکندگی آنان در مناطق مختلف سعی شده تا فروشگاه‌های بیشتری با امکانات متفاوت در این استان راه‌اندازی شود و مردم بتوانند در حین خرید از امکانات رفاهی بیشتری بهره‌مند شوند.
7- به نظر شما علت اصلی استقبال مردم از فروشگاه‌های رفاه چیست؟
خوشبختانه فروشگاه‌های رفاه توانسته در نقاط مختلف کشور خدمات خوبی در شرایط مختلف به مشتریانش ارائه دهد و با عرضه کالاهای متنوع و باکیفیت و مطمئن به توزیع نوین کالا و تأمین نیازهای اساسی مردم بپردازد همچنین خدمات متمایز از جمله عرضه نان فانتزی، ایجاد مهدکودک، ایستگاه‌‌های بازی برای کودکان و نیز قیمت مناسب توانسته مورد توجه مشتریان قرار گیرد. 

 

  مشاهده نسخه قابل چاپ    آرشیو خبر
ک‍‍اس‍ه م‍لام‍ی‍ن
مارک : پردیس ماهان
قيمت : ۲۵,۹۰۰ ریال
تا ۷درصد ، تخفیف استانی
قابلمه ۵۰هانی تفلون
مارک : هانی تفلون
قيمت : ۱,۶۷۹,۴۰۰ ریال
تا ۵درصد ، تخفیف استانی
‌آچ‍‍ار‌ه‍م‍ه ک‍‍اره OLM
مارک : OLM
قيمت : ۴۰۰,۰۰۰ ریال
سرویس قهوه خوری
مارک : بورمیولی
قيمت : ۹۱۲,۴۸۵ ریال
آخرین کالاهای مشاهده شده :
هیچ موردی وجود ندارد.
صفحه اصلی | مدیران | تماس با ما