محتویات سبد خرید : ۰ مورد   |   ورود به سیستم   |   عضویت   |   صفحه اصلی   |   دوشنبه ، ۹ شهریور ۱۳۹۴
تعرفه تبلیغات در سایت | English Version
  صفحه اصلی      تامین کنندگان      پاک وش
مزایده املاک
منشور اخلاقی
اخبار رفاه
اطلاعات فروشگاهها و مراکز طرف قرارداد
سوالات متداول
تامین کنندگان
مشترکین رفاه کارت
نظرها ، پیشنهادها و انتقادهای شما
مالی
اتوماسیون اداری
[۴ شهریور ۹۴]
برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیریت رفاه استان خراسان
با حضور عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مراسم تودیع و معارفه مدیریت رفاه استان خراسان برگزار شد.
[۲۹ مرداد ۹۴]
انتصاب سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه راهبردی
آقای محمد جعفری فر طی حکمی از طرف عضو هیات مدیره و مدیرعامل به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه راهبردی شرکت منصوب شد.
[۲۷ مرداد ۹۴]
برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیریت رفاه استان ایلام
با حضور معاون مالی و اداری شرکت مراسم تودیع و معارفه مدیریت رفاه استان ایلام برگزار شد.
تاثیر سویا در کاهش کلسترول
سویا دارای میزان بالایی از اسیدهای چرب امگا تری omega-3 می باشد.
ظروف مناسب غذا
بعضی از موادی که در تهیه ظروف موادغذایی به کار برده شده اند می توانند در حین پخت و پز وارد غذا شده و اثرهایی را به دنبال داشته باشند....
تاثیر روغن زیتون در بیماری ها
فشارخون بالا زمانی تعریف می ‌شود که میزان فشار خون به طور دائم بالاتر از ۹۰/۱۴۰ میلی ‌متر جیوه باشد. مصرف روغن زیتون به صورت منظم، هر دو فشار خون سیستولی و دیاستولی را کاهش می‌ دهد و مقدار دوز داروهای لازم برای کاهش فشارخون را در بیماران کم می‌ کند.
تامین کننده : پاک وش
آدرس : تهران - بزرگراه آفریقا - کوچه تندیس - پلاک ۳۳
کد پستی : ۱۹۱۵۶۴۳۱۵۱
تلفن : ۲۲ ۰۱ ۲۲ ۹۵
پست الکترونیکی : meimandi@henkel-pakvash.com

تاریخچه هنکل:
در تاریخ 26 سپتامبر 1876 میلادی، نزدیک به 125 سال پیش، فریتز هنکل شرکت هنکل را در شهر آخن (آلمان) تأسیس نمود. بعدها در سال 1899 با خرید زمینی با وسعت بیش از 50000 متر مربع در هولتهاوزن، واقع در حومه شهر دوسلدورف، بنای فعالیتی موفق را پایه گذاری نمود.
شرکت هنکل در حال حاضر با مرکزیت در شهر دوسلدورف (آلمان) و دارا یودن حدود 46000 نفر پرسنل در بیش از 350 شعبه در 75 کشور در سراسر جهان ، یکی از صاحب نام ترین تولیدکنندگان مارک های تجاری در زمینه شوینده ها و پاک کننده های خانگی، محصولات آرایشی- بهداشتی، چسب های عمومی و صنعتی و مواد آماده سازی سطوح می باشد.
شرکت هنکل با بیش از سه دهه فعالیت در ایران، یکی از با سابقه ترین شرکت های آلمانی در ایران محسوب می شود و در حال حاضر با در اختیار داشتن دانش فنّی و مساعدت جمعی از مجرب ترین متخصصان داخلی و خارجی در حال فعالیت می باشد.

تاریخچه شرکت هنکل پاک وش:
شرکت در تاریخ 1354/07/27 به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس شده و طی شماره 21675 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است. این شرکت به منظور تولید پودر شوینده و محصولات بهداشتی به ثبت رسید و در نیمه دوم سال 1358 با ظرفیت اسمی سالانه 72000 تن پودر شوینده، 28000 تن اسید سولفونیک، 7200 تن قالب فشرده لباسشوئی،7200 تن مایع ظرف شویی، 6000 تن سفید کننده، 1700 تن کف شو، 3400 تن مایع لباسشویی، 1000 تن مایع نرم کننده، 5000 تن مایع دستشویی، 1000 تن مایع شیشه شوی، 1000 تن مایع جرم گیر و 5000 تن سیلیکات سدیم به بهره برداری رسید.
این شرکت در تاریخ 1375/10/16 به شرکت سهامی عام تبدیل و در تاریخ ‌1376/06/25 در بورس اوراق بها دار تهران پذیرفته شد.
در سال 1379 این شرکت، شرکت پخش فراگیر که عهده دار پخش محصولات شرکت پاک وش بود را تحت پوشش خود درآورد. در اسفندماه سال 1380 شرکت هنکل آلمان 60% از سهام شرکت پاک وش را خریداری نمود و در تاریخ 1381/02/14 نام این شرکت به هنکل پاک وش تغییر یافت.
موضوع فعالیت شرکت براساس اساسنامه شرکت، تهیه و تولید هر گونه محصولات شیمیایی و آرایشی و بهداشتی و هر نوع کار تولیدی و صنعتی دیگر و اقدام به هر گونه عملیات بازرگانی مجاز و سرمایه گذاری و مشارکت در سایر شرکت ها و مؤسسات و انجام هر نوع فعالیت و خدمتی که مستقیماً و یا غیر مستقیم با مقاصد مذکور ارتباط داشته باشد تعیین شده است.
مرکز اصلی یعنی کارخانجات این شرکت در شهرستان ساوه، شهر صنعتی کاوه می باشد که کارخانه شماره یک در خیابان هفتم و کارخانه شماره دو در خیابان نهم این شهر صنعتی قرار دارد. دفتر کار اصلی این شرکت در تهران خیابان افریقای شمالی ـ کوچه تندیس ـ پلاک 33 می باشد. دفتر دیگری در میدان ونک ـ خیابان جهان کودک ـ پلاک 39 می باشد که چند واحد از جمله صادرات، تدارکات و سفارشات در این محل مستقرمی باشند. درکل ایران برای پخش محصولات این شرکت و سایر عرضه کننده ها 13 حوزه مشغول فعالیت می باشد.

معرفی محصولات شرکت هنکل پاک وش:
- اقلام مواد خام مورد استفاده حدوداً 65 مورد است که 50% اقلام ایرانی و 50% غیر ایرانی می باشند.
- اقلام محصولات نیم ساخته 2 مورد.
- ملزومات بسته بندی حدوداً 130 قلم می باشد.
محصولات تولیدی این شرکت از لحاظ تنوع در 9 دسته ذیل طبقه بندی می شوند:
پودر دستی لباسشوئی ـ پودر ماشینی لباسشوئی ـ مایع ظرفشوئی ـ مایع دستشوئی ـ سفید کننده و ضد عفونی کننده ـ کف شو ـ جرم گیر ـ شیشه شور ـ قالب دیترجنت. که با نام های پاک وش و نیک شناخته شده اند.
این 9 دسته گروه کالا با توجه به انواع زیر مجموعه های خود به 35 کالا تقسیم می شوند. لازم به ذکر است واحد پخش این شرکت علاوه بر پخش محصولات تولیدی از سایر واگذارندگان نیزمحصولاتی راخریداری نموده و توزیع می کند. تعداد عرضه کننده هایی که در حال حاضر شرکت با آنها فعالیت دارد حدوداً 35 مورد می باشد و تعداد کالاهای آنها در حدود 150 قلم است.
تعداد کارکنان این شرکت در پایان سال 2002 به ترتیب زیر می باشد:
69 نفر دفتر مرکزی، 859 نفر کارخانه، 355 نفر سازمان پخش
ب‍ش‍ق‍‍اب م‍لام‍ی‍ن
مارک : پردیس ماهان
قيمت : ۱۷,۵۷۵ ریال
تا ۷درصد ، تخفیف استانی
مدل نسیم استیل
مارک : درساهود
قيمت : ۲,۱۰۰,۰۰۰ ریال
ب‍س‍ت‍ن‍ی خ‍ور‌ی ‌آن‍ج‍ل‍ی‍ن‍‍ا
مارک : سانتوزا
قيمت : ۶۰,۰۰۰ ریال
تا ۵درصد ، تخفیف استانی
کاسه ملامین بزرگ
مارک : پردیس ماهان
قيمت : ۷۸,۶۲۵ ریال
تا ۷درصد ، تخفیف استانی
آخرین کالاهای مشاهده شده :
هیچ موردی وجود ندارد.
صفحه اصلی | مدیران | تماس با ما