محتویات سبد خرید : ۰ مورد   |   ورود به سیستم   |   عضویت   |   صفحه اصلی   |   چهارشنبه ، ۸ مرداد ۱۳۹۳
تعرفه تبلیغات در سایت | English Version
  صفحه اصلی      تامین کنندگان      پاک وش
درباره ما
منشور اخلاقی
اخبار رفاه
اطلاعات فروشگاهها
سوالات متداول
تامین کنندگان
مشترکین رفاه کارت
سهامداران
نظرها ، پیشنهادها و انتقادهای شما
مالی
ورود به فرآیندهای سازمان
[۵ مرداد ۹۳]
نشست صمیمی رئیس محترم هیات مدیره به همراه مدیرعامل محترم با مدیر و روسای رفاه استان تهران
رئیس محترم هیات مدیره به همراه عضو محترم هیات مدیره و مدیرعامل در نشستی صمیمی با همکاران خود در فروشگاه های رفاه استان تهران دیدار و گفتگو کردند .
[۱ مرداد ۹۳]
برگزاری ضیافت افطار کارکنان رفاه
به مناسبت ماه مبارک رمضان مراسم ضیافت افطاری از سوی عضو محترم هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه برگزار گردید .
[۳۱ تیر ۹۳]
اقدامات تفریحی امور رفاهی شرکت
به مناسبت نوزدهمین سالگرد تاسیس شرکت گروهی از پرسنل ستاد مرکزی و فروشگاه‌های رفاه استان تهران یک روز را با گلابگیران در شهر کاشان سپری کردند.
سالم و با نشاط با ترک سیگار
" بمناسبت فرا رسیدن یازدهم خردادماه روز جهانی بدون دخانیات"
تقویت سیستم دفاعی بدن با استفاده از شیوه های طبیعی
انسان در محیطی زندگی می کند که عوامل و میکروارگانیسم های بیماری زای متعددی سلامتی وی را به طور دائم تهدید می کند. پوست و پرده های مخاطی به عنوان یک سد حفاظتی، از ورود این عوامل به بدن جلوگیری می نماید. با وجود این، عبور عوامل بیماری زا از نواحی آسیب دیده و ضعیف این سد حفاظتی، امکان پذیر است. از سوی دیگر، بدن برای مقابله با عوامل بیماری زا مجهز به سیستم دفاعی یا ایمنی است که از نطر عملکردی آن را به دو نوع سیستم ایمنی طبیعی و سیستم ایمنی اکتسابی می توان تقسیم کرد.
آنفولانزا چیست؟
آنفولانزا یک عفونت ویروسی است که بینی گلو و ریه را درگیر می کند...
تامین کننده : پاک وش
آدرس : تهران - بزرگراه آفریقا - کوچه تندیس - پلاک ۳۳
کد پستی : ۱۹۱۵۶۴۳۱۵۱
تلفن : ۲۲ ۰۱ ۲۲ ۹۵
پست الکترونیکی : meimandi@henkel-pakvash.com

تاریخچه هنکل:
در تاریخ 26 سپتامبر 1876 میلادی، نزدیک به 125 سال پیش، فریتز هنکل شرکت هنکل را در شهر آخن (آلمان) تأسیس نمود. بعدها در سال 1899 با خرید زمینی با وسعت بیش از 50000 متر مربع در هولتهاوزن، واقع در حومه شهر دوسلدورف، بنای فعالیتی موفق را پایه گذاری نمود.
شرکت هنکل در حال حاضر با مرکزیت در شهر دوسلدورف (آلمان) و دارا یودن حدود 46000 نفر پرسنل در بیش از 350 شعبه در 75 کشور در سراسر جهان ، یکی از صاحب نام ترین تولیدکنندگان مارک های تجاری در زمینه شوینده ها و پاک کننده های خانگی، محصولات آرایشی- بهداشتی، چسب های عمومی و صنعتی و مواد آماده سازی سطوح می باشد.
شرکت هنکل با بیش از سه دهه فعالیت در ایران، یکی از با سابقه ترین شرکت های آلمانی در ایران محسوب می شود و در حال حاضر با در اختیار داشتن دانش فنّی و مساعدت جمعی از مجرب ترین متخصصان داخلی و خارجی در حال فعالیت می باشد.

تاریخچه شرکت هنکل پاک وش:
شرکت در تاریخ 1354/07/27 به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس شده و طی شماره 21675 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است. این شرکت به منظور تولید پودر شوینده و محصولات بهداشتی به ثبت رسید و در نیمه دوم سال 1358 با ظرفیت اسمی سالانه 72000 تن پودر شوینده، 28000 تن اسید سولفونیک، 7200 تن قالب فشرده لباسشوئی،7200 تن مایع ظرف شویی، 6000 تن سفید کننده، 1700 تن کف شو، 3400 تن مایع لباسشویی، 1000 تن مایع نرم کننده، 5000 تن مایع دستشویی، 1000 تن مایع شیشه شوی، 1000 تن مایع جرم گیر و 5000 تن سیلیکات سدیم به بهره برداری رسید.
این شرکت در تاریخ 1375/10/16 به شرکت سهامی عام تبدیل و در تاریخ ‌1376/06/25 در بورس اوراق بها دار تهران پذیرفته شد.
در سال 1379 این شرکت، شرکت پخش فراگیر که عهده دار پخش محصولات شرکت پاک وش بود را تحت پوشش خود درآورد. در اسفندماه سال 1380 شرکت هنکل آلمان 60% از سهام شرکت پاک وش را خریداری نمود و در تاریخ 1381/02/14 نام این شرکت به هنکل پاک وش تغییر یافت.
موضوع فعالیت شرکت براساس اساسنامه شرکت، تهیه و تولید هر گونه محصولات شیمیایی و آرایشی و بهداشتی و هر نوع کار تولیدی و صنعتی دیگر و اقدام به هر گونه عملیات بازرگانی مجاز و سرمایه گذاری و مشارکت در سایر شرکت ها و مؤسسات و انجام هر نوع فعالیت و خدمتی که مستقیماً و یا غیر مستقیم با مقاصد مذکور ارتباط داشته باشد تعیین شده است.
مرکز اصلی یعنی کارخانجات این شرکت در شهرستان ساوه، شهر صنعتی کاوه می باشد که کارخانه شماره یک در خیابان هفتم و کارخانه شماره دو در خیابان نهم این شهر صنعتی قرار دارد. دفتر کار اصلی این شرکت در تهران خیابان افریقای شمالی ـ کوچه تندیس ـ پلاک 33 می باشد. دفتر دیگری در میدان ونک ـ خیابان جهان کودک ـ پلاک 39 می باشد که چند واحد از جمله صادرات، تدارکات و سفارشات در این محل مستقرمی باشند. درکل ایران برای پخش محصولات این شرکت و سایر عرضه کننده ها 13 حوزه مشغول فعالیت می باشد.

معرفی محصولات شرکت هنکل پاک وش:
- اقلام مواد خام مورد استفاده حدوداً 65 مورد است که 50% اقلام ایرانی و 50% غیر ایرانی می باشند.
- اقلام محصولات نیم ساخته 2 مورد.
- ملزومات بسته بندی حدوداً 130 قلم می باشد.
محصولات تولیدی این شرکت از لحاظ تنوع در 9 دسته ذیل طبقه بندی می شوند:
پودر دستی لباسشوئی ـ پودر ماشینی لباسشوئی ـ مایع ظرفشوئی ـ مایع دستشوئی ـ سفید کننده و ضد عفونی کننده ـ کف شو ـ جرم گیر ـ شیشه شور ـ قالب دیترجنت. که با نام های پاک وش و نیک شناخته شده اند.
این 9 دسته گروه کالا با توجه به انواع زیر مجموعه های خود به 35 کالا تقسیم می شوند. لازم به ذکر است واحد پخش این شرکت علاوه بر پخش محصولات تولیدی از سایر واگذارندگان نیزمحصولاتی راخریداری نموده و توزیع می کند. تعداد عرضه کننده هایی که در حال حاضر شرکت با آنها فعالیت دارد حدوداً 35 مورد می باشد و تعداد کالاهای آنها در حدود 150 قلم است.
تعداد کارکنان این شرکت در پایان سال 2002 به ترتیب زیر می باشد:
69 نفر دفتر مرکزی، 859 نفر کارخانه، 355 نفر سازمان پخش
خ‍‍اک ‌ان‍د‌ازلاس‍ت‍ی‍ک د‌ار ‌آک‍‍ا‌ی
مارک : آکای
قيمت : ۳۹,۰۰۰ ریال
تا ۴درصد ، تخفیف استانی
پیاله چاشنی
مارک : پردیس ماهان
قيمت : ۹,۳۰۰ ریال
تا ۷درصد ، تخفیف استانی
م‍لاق‍ه م‍لام‍ی‍ن
مارک : پردیس ماهان
قيمت : ۲۰,۰۰۰ ریال
تا ۷درصد ، تخفیف استانی
ک‍‍اس‍ه ن‍ی‍م گ‍ود‌ متوسط اس‍ت‍‍ارل‍ت طلای‍ی پ‍‍ای‍ه دار
مارک : silica
قيمت : ۳۲۸,۳۵۰ ریال
تا ۵درصد ، تخفیف استانی
آخرین کالاهای مشاهده شده :
هیچ موردی وجود ندارد.
صفحه اصلی | مدیران | تماس با ما